თამთა ნაჭყებია (Tamta Natchkebia)
მთავარი რედაქტორი
10 წელზე მეტია, მედიაში ვმუშაობ. ამ დრომდე პოლიტიკურ ახალ ამბებს ვაშუქებდი, ვყოფილვარ უამრავ საპროტესტო აქციაზე და არაერთხელ მირბენია უკუსვლით :) მედიაში ყოფნის დეკადის მიწურულს ტექნოლოგიებით დავინტერესდი, პროგრამირების სწავლაც დავიწყე, თუმცა, ისევ ჟურნალისტიკის გამო დავაპაუზე. აუცილებლად გავაგრძელებ :). ტექნოლოგიებთან ერთად ისევ მაინტერესებს პოლიტიკა, საერთაშორისო ურთიერთობები და კონფლიქტები. ვუსმენ სევდიან მუსიკას და ვუყურებ სულელურ რომანტიკულ კომედიებს.
თუ ფიქრობთ, რომ dev.ge-სთვის საინტერესო ინფორმაციას ფლობთ, მომწერეთ: [email protected]
მარია რეხვიაშვილი (Maria Rekhviashvili)
გივი ცერაძე (Givi Tseradze)
მარია გაბრელიანი (Maria Gabreliani)
გაყიდვების მენეჯერი
4 წელზე მეტია, ვმუშაობ ციფრულ მარკეტინგისა და კომუნიკაციების მენეჯმენტში და ამ დროის განმავლობაში ყოველთვის მქონდა შეხება ტექნოლოგიებთან. ვფიქრობ, რომ საქართველოში IT მიმართულებას ძალიან საინტერესო და ფართო შესაძლებლობები აქვს. დიდი სურვილი მაქვს, რომ წვლილი შევიტანო ამ შესაძლებლობების აღმოჩენასა და რეალიზებაში, რის გამოც, განსაკუთრებულად მიხარია dev.media-ს შემოსვლა საქართველოს ბაზარზე და მათთან თანამშრომლობა.ჩემი კოსმიური მისიაა, ქართულ კომპანიებს მივცე შესაძლებლობა და დავეხმარო dev.ge-სთან თანამშრომლობაში, ორმხრივად სასარგებლო გზებით. თუ ფიქრობთ, რომ ერთობლივად საინტერესო პროექტების განხორციელება შეგვიძლია, დამიკავშირდით მეილზე — [email protected], რის შედეგადაც შევძლებთ პოტენციური თანამშრომლობისა და იდეების განხილვას.